В якому банку краще брати кредит?

В якому банку взяти кредит

Коли виникає необхідність у додаткових коштах, користувачам доводиться вирішувати питання: в якому банку краще взяти кредит готівкою. Часто клієнти фінансових установ орієнтуються на термін, відсотки, суму позики.

ТОП-5 кращих кредитних організацій пропонує найбільш вигідні кредити, рейтинг виглядає наступним чином:

  1. OtpBank – працює більше 20 років, пропонує доступні позики зі ставкою в межах 10 – 36% річних. Окремі програми дозволяють взяти кредит без довідки про доходи. Розмір позики до 50 000 рублів, термін – до 60 місяців.
  2. ПриватБанк – найбільший в Україні банк, пропонує позики зі ставкою від 4,59% щомісяця, з пільговим періодом, протягом 55 днів. Довідка про доходи не потрібна. Максимальна сума для картки Універсальна – 50 000, для карти Універсальна Gold – 75 000 гривень. Термін дії – 12 місяців з можливістю автоматичного продовження.
  3. Ideabank пропонує широке розмаїття кредитних програм, найтриваліший пільговий період, можливість внесення коштів через інтернет. Без довідки про доходи тут можна отримати до 40 000 грн, пільговий період складе 92 дні при наявності кредитної картки.
  4. ПУМБ пропонує кредит готівкою для працюючих громадян, пенсіонерів. У банку можна отримати до 200 тисяч гривень на термін до 48 місяців. Процентна ставка розраховується індивідуально, стартує від 30,3% річних.
  5. Megabank пропонує взяти кредит тим, хто документально підтвердив свої доходи. Термін дії договору може становити 4 роки, максимальна сума 100 000. Процентна ставка стартує від 39% річних.

Читай також:
Кредит ПриватБанк, Кредит Укрсиббанк, Кредит Ощадбанк


Ставка

Процентна ставка залежить від багатьох показників, від швидкості погашення заборгованості до пакету необхідних документів. При оформленні кредитної карти, велика частина банків забезпечує можливість погасити заборгованість без нарахування відсотків, якщо клієнт повертає гроші під час дії пільгового періоду. Реальна середня ставка за кредитами коливається в межах 30% – 55% річних.

Читай також: Кредитна ставка

Максимальна сума позики

Максимальний розмір кредиту, заявлений банками, досягає 200 000 грн. На практиці, кредитний ліміт буде розрахований на підставі підтвердженого документами доходу, наявності позитивної кредитної історії. Велике значення має і забезпечення позики. При наявності цінного майна можна отримати велику суму, на більш вигідних умовах.

Умови

Законодавство регламентує можливість отримання кредиту у віці 18 – 70 років. На практиці молодь, пенсіонери зіткнуться зі складнощами при оформленні позики. Найпростіше оформити кредит працевлаштованому громадянину, у віці 25 – 60 років. Серед основних умов – робота на поточному місці не менше півроку, наявність пристойного офіційного доходу.

Основні недоліки банків

До основних мінусів банківського обслуговування, варто віднести необхідність проведення ретельної перевірки позичальника. Банки простіше видають кредит під заставу, ніж позики без забезпечення.

В останньому випадку, варто чекати дзвінків на роботу, знайомим з метою підтвердження благонадійності потенційного клієнта. Це неприємно, оскільки призводить до розпитувань, необхідності розповідати особисті проблеми стороннім людям.

При наявності неофіційного доходу, клієнти банків часто отримують відмову, оскільки потрапляють в категорію неблагонадійних.

Ще один мінус співпраці з банками – необхідність оформлення страховки, яка завжди помітно збільшує суму позики.

Де взяти кредит без відмови

Кредит без відмов

Якщо немає бажання вислуховувати розпитування колег з приводу оформлення кредиту, немає часу ходити від одного офісу до іншого, не хочеться отримувати відмови, варто звернутися до альтернативного вирішення – онлайн кредитування.

Подати заявку можна через інтернет, заповнивши невелику форму. Перевірка інформації проводиться дуже швидко, гроші зараховуються на карту вже через кілька хвилин. Погасити заборгованість можна також віддалено, через інтернет. Онлайн сервіси схвалюють 99% поданих заявок, що дозволяє отримати гроші швидко, без клопоту.

Читай також: Рейтинг банків