Які документи потрібно мати, щоб взяти кредит

Необхідні документи, щоб взяти кредит

Для того щоб взяти кредит необхідно обрати вид кредиту та підготувати необхідні документи. Якщо ви не збираєтесь брати іпотеку, максимум, що вам знадобиться це оригінал паспорта, ідентифікаційний податковий номер (ІПН), довідка про доходи з місця роботи за останні 6-12 місяців, або інший документ, що підтверджує вашу платоспроможність (наприклад, документи на квартиру або авто). Ще іноді може бути важливою не зіпсована кредитна історія, проте, як і підтвердження платоспроможності, цей пункт може бути не обов’язковими для отримання кредиту.


Варіанти кредитування

Є декілька варіантів кредитування, і наступний перелік допоможе визначитися з тим, який підійде саме вам:

  • Найдешевший варіант – розстрочка. Це кредит з найнижчою відсотковою ставкою, або й іноді взагалі безкоштовний. Ви вірогідно зіштовхувалися з таким типом кредитування в магазинах техніки. Це так звана оплата частинами, і досить багато банків України фінансово підтримують такі пропозиції.
  • Якщо розстрочка точно не ваш варіант, спробуйте кредитний ліміт на картці. Якщо встигнете повернути борг до закінчення пільгового періоду, який зазвичай триває один-два місяці, не доведеться витрачати гроші на погашення відсотків. Такий тип кредиту підійде, якщо вам потрібні гроші на короткий строк. 
  • Перші два варіанти не підходять? Спробуйте оформити споживчий кредит. Така позика, зазвичай, як і розстрочка, на техніку, видається під відсотки, але вона найдешевша з “платних” кредитів.
  • Якщо жоден з варіантів описаних вище не спрацював спробуйте кредит готівкою. Переплата по відсоткам вища ніж у попередніх варіантів, проте банки видають їх більш охоче.

Онлайн-кредит на карту

Напевно, найгірший варіант з описаних вище, адже коштувати такі кредити можуть до 720% річних (до 2% за день). Дві єдині переваги такого типу кредитування – це швидкість отримання грошей (до 15 хвилин) і те, що перший кредит видають під мінімальний відсоток. Також варто зазначити, що для отримання кредиту необхідна лише банківська картка для переказу.